UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

Univerzálny sťahovák na rozvodové kolesá, priemer 42 - 82 mm

Neohodnotené
Značka: ASTA
Univerzálny sťahovák rozvodových kolies ASTA A-TPP9
Určené pre ľahkú demontáž kladiek, remeníc a ozubených kolies reťazových rozvodov motora bez ich poškodenia. Používa sa napr. Pri výmene rozvodových reťazí úprave časovania alebo ďalších servisných prácach na motore.
Rozsah ramienok sťahováku možno ľubovoľne meniť vďaka špeciálnemu systému ich uloženia v zahnutých drážkach - pri otáčaní vodiaceho prstenca sa rozsah zväčšuje alebo zmenšuje. Nie je teda nutné každé rameno nastavovať zvlášť, prípravok je navyše neustále presne vycentrovaný (všetky ramená majú od centrálneho skrutky rovnakú vzdialenosť).
6 zahnutých drážok umožňuje prispôsobiť sťahovák momentálnym potrebám.
Pracovný rozsah (priemer kolies): 42 - 82 mm
Maximálna nastaviteľná výška: cca 46 mm
Rozmer centrálneho skrutky: M14 x 1,5 mm, šesťhranná istiace matica 19 mm.
Prípravok má chrómovaný povrch, centrálna skrutka je černený.
Dostupnosť Do 2 týždňov
Môžeme doručiť do:
13.6.2024
Kód: A-TPP9
€67,06 –20 % €53,64 €44,70 bez DPH
Univerzálny sťahovák na rozvodové kolesá, priemer 42 - 82 mm
Neohodnotené
Značka: ASTA
Univerzálny sťahovák na rozvodové kolesá, priemer 42 - 82 mm
€67,06 –20 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs

Podobné produkty

Univerzálny sťahovák na rozvodové kolesá priemeru 42 - 82 mm - Quatros QS20248
€30,76
€32,38 (–5 %)

Univerzálny sťahovák rozvodových kolies Quatros QS20248 Pre jednoduchú demontáž kladiek, remeníc a ozubených kolies reťazových rozvodov motora bez ich poškodenia. Rozsah možno...

Kód: QS20248
Sťahovák ozubených kolies, priemer 40-85 mm, univerzálny
€59,83

Univerzálny sťahovák ozubených kolies, pre priemer 40-85 mm. Tento nástroj sa používa na jednoduchú demontáž remeníc, kladiek a ozubených kolies rozvodových reťazí motora bez...

Kód: WAR601