INA

INA je medzinárodná firma, ktorá sa špecializuje na výrobu ložísk vysokej kvality. Firma ponúka širokú škálu ložísk, vrátane guličkových, valčekových a ihlových ložísk, ktoré sú vyrobené z najvyšších kvalitných materiálov, aby poskytli maximálny výkon a dlhú životnosť.

S viac ako 70 rokmi skúseností v odbore ložísk a neustálym vývojom nových technológií, je INA medzinárodne uznávaným výrobcom ložísk, ktorý poskytuje spoľahlivé a efektívne riešenia pre širokú škálu priemyselných aplikácií. Firma sa pýši širokou škálou produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali najnáročnejšie požiadavky v oblasti priemyselných aplikácií.

INA je popredným svetovým dodávateľom ložísk pre mnoho priemyselných odvetví, vrátane automobilového priemyslu, energetiky, leteckého priemyslu, stavebníctva a mnohých ďalších. Firma si kladie za cieľ poskytnúť zákazníkom najlepšie riešenie pre ich konkrétne potreby, a to prostredníctvom neustáleho výskumu a vývoja, a tým poskytuje zákazníkom vysokú kvalitu ložísk, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví.

Ak hľadáte spoľahlivého a inovatívneho dodávateľa ložísk, ktorý ponúka vysokú kvalitu a dlhú životnosť, INA je tou správnou voľbou pre Vaše priemyselné aplikácie.

 

INA-bearings

 

Žiadne produkty značky INA sa nenašli...