LESJÍFORS

Spoločnosť Lesjöfors vyrába rozsiahly sortiment pružín pre európsky trh osobných a ľahkých úžitkových vozidiel a ponúka vysoko kvalitné výrobky, profesionálne služby a vynikajúcu dostupnosť. Značka Lesjöfors sa zaoberá výrobou pružín už viac ako 160 rokov a dnes vyrába najväčší sortiment vinutých pružín pre trh s náhradnými dielmi pre automobilový priemysel na svete. Sme hrdí na svoje postavenie európskej jednotky na trhu.

Zákazníkmi spoločnosti Lesjöfors v automobilovom priemysle sú veľkoobchodníci a distribútori dielov, ktorí dodávajú komponenty na trh s náhradnými dielmi v Európe i po celom svete. Filozofiou spoločnosti Lesjöfors je vyrábať kompletný sortiment pružín, ktorý je skladovaný pre celosvetovú distribúciu. 

Distribučné strediská spoločnosti Lesjöfors sa nachádzajú vo Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Rusku a USA a majú skladové zásoby špirálových pružín v objeme približne 1,5 milióna kusov. To zaisťuje vysokú dostupnosť s krátkymi dodacími lehotami a nízkymi distribučnými nákladmi!

Spoločnosť Lesjöfors zaisťuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé dodávky, ktoré zákazníkom umožňujú dosiahnuť vyššiu ziskovosť.

 

 

Žiadne produkty značky LESJÍFORS sa nenašli...