NUMCO

Značka Numco s viac ako 40 rokmi skúseností je istotou, že sa na nás môžete spoľahnúť, keď nás budete potrebovať. Sme poctiví, pracovití a obyčajní ľudia, ktorí chcú vyrábať tie najlepšie výrobky v odbore. Chceme, aby sa všetci naši zákazníci stali našimi celoživotnými zákazníkmi, a každý deň sa snažíme prinášať tie najlepšie výrobky v kombinácii s oceňovanými službami. Je pravdepodobné, že u nás zaplatíte menej a dostanete lepší výrobok.

Spoločnosť Numco Manufacturing prvýkrát začala činnosť v roku 1978 a poskytuje služby na kanadskom a americkom trhu v oblasti CNC výroby a zhotovenia, zaisťujeme kontrolu kvality po celú dobu výroby vašich súčastí a všetky výrobky sú plne kontrolované podľa noriem ISO 9001. Naše podnikanie sa rozrástlo a založili sme spoločnosť Numco USA Inc. s podporou inžinierskeho navrhovania, ktorá bude vyrábať výrobky špeciálne prispôsobené potrebám našich zákazníkov.

S využitím našich výrobných zariadení spolu s metodikou strategického zásobovania a našich dlhoročných kontaktov po celom svete sme schopní poskytovať našim zákazníkom špičkovú kvalitu, zákazkové kovové a plastové komponenty a kompletne zmontované výrobky. Kombinujeme kreatívne výrobné postupy a skladové riešenia, aby sme čo najlepšie slúžili našim zákazníkom.


Numco USA

Žiadne produkty značky NUMCO sa nenašli...