SOMET

Firma Somet, to je správna miera so základným predpokladom každej kvalitnej nielen strojárskej výroby. Meranie, resp. metrológie, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť firemných systémov kvality, sú dnes nesporným spolutvorcom hodnôt pre zákazníka a jednoznačne tiež ovplyvňujú vlastnú konkurencieschopnosť každého výrobcu. Podniková metrológia sa preto nezaobíde bez dobrej organizácie systému, ktorého súčasťou je aj kvalitné meranie, ktoré však nemožno zabezpečovať bez kvalitných meradiel.

Práve kvalita meradiel značky Somet je podložená 60-ročnými skúsenosťami s ich výrobou a viac ako storočie trvajúcou tradíciou strojárskej výroby v Čechách. Široká ponuka meradiel v analógovom aj digitálnom prevedení, možnosť výroby individuálne upravených meradiel, kvalitný zákaznícky servis spolu s veľmi priaznivou reláciou cena - kvalita zaručujú splnenie náročných požiadaviek zákazníkov na kvalitné meranie aj v súlade s platnými medzinárodnými štandardmi a normami . Rozsiahla distribučná sieť garantuje kvalitný predajný, záručný aj pozáručný servis meradiel a strojov v 60 krajinách sveta všetkých svetadielov.

Somet Teplice sro

Cena

4849
14849
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Posuvné meradlo - Šuplera digitálne 0-150 mm - SOMET
Posuvné meradlo - Šuplera digitálne 0-150 mm - SOMET
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
€48,06

Posuvné meradlo "Šuplera", digitálne, rozsah 0-150 mm - SOMET Moderné meracie nástroj pre určovanie vonkajších i vnútorných rozmerov a hĺbky. Údaje sú zobrazované na...

Kód: 14015405KS

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom