Diagnostika OBDLink SX + CZ program TouchScan - SCANTOOL

Neohodnotené
Značka: SCANTOOL
Autodiagnostika SCANTOOL OBDLink SX s českým programom

funkcia:
Zhasína kontrolku motora
Kontroluje emisné hodnoty (+ lambda sondy)
Čítanie a mazanie chybových kódov
Lived (viac ako 60 hodnôt)
Informácie o vozidle
freeze frame
PIDS dáta
Emisné hodnoty (kontrola vozidla či je pripravené na emisie)
Výkonový test, test akcelerácie, meranie zrýchlenia z 0-100km / h

Obsah balenia:
Autodiagnostika OBDLink SX
Podrobný návod na inštaláciu v slovenčine
CD s ovládačmi a softvérom (TouchScan CZ - licenčný kľúč pre jeden PC)
Technická podpora na emailu a telefónnej linke

Podporované vozy:
Od roku 2001 - európske vozidlá
Od roku 2004 - európske vozidlá (diesel)
Od roku 2000 - ázijská vozidlá
Od roku 1996 - americká vozidlá

Podporované protokoly:
ISO14230-4 (Keyword Protocol 2000)
ISO9141-2 (vozidlá ázijská, európska + koncern Chrysler)
ISO15765-4 (CAN)
J1850 VPW (vozidlá koncernu GM)
J1850 PWM (vozidlá koncernu Ford)

Podporované operačné systémy:
Windows 2000 SP4
Windows XP SP2
Windows Vista (32-bit a 64-bit)
Windows 7 (32-bit a 64-bit)
Windows 8
Dostupnosť Vypredané
Kód: 00108
€88,58 –9 % €79,73 €66,44 bez DPH
Diagnostika OBDLink SX + CZ program TouchScan - SCANTOOL
Neohodnotené
Značka: SCANTOOL
Diagnostika OBDLink SX + CZ program TouchScan - SCANTOOL
€88,58 –9 %
Univerzálna diagnostika. Nový vzhľad a model spolu s najnovšou technológiou univerzálnych čipov STN11XX, ktorý je úplne odlišný od čipu ELM 327. Čipy STN11XX sa vyznačujú veľkou rýchlosťou a svojou kvalitou (diagnostika sa sama neodpojuje, nie sú problémy s pripájaním atď.). Dovoz z výroby v USA. V balení je zahrnuté aj CD s inštalačným programom. Diagnostika plne spĺňa normu OBDII a jej odnože EOBD a JOBD. Vďaka tomu sú tak zaručené všetky funkcie týkajúce sa merania emisných hodnôt as tým spojených chybových kódov, ktoré sú generované riadiacou jednotkou motora.

Najuniverzálnejší diagnostika pre autoservisy, ktorá podporuje všetky značky na svetovom trhu a to od roku 1996 až do dnešných dní. Pripojenie do vozidla je pomocou 16 pinové zásuvky, do PC pomocou rozhrania USB. OBDLink je jedna z mála diagnostík, ktorú možno pravidelne updatovať. Diagnostika je už teraz pripravená na prenos rýchlosťou viac ako 10Mbit / sas novými ovládačmi sa stále zrýchľuje. Ďalej sa pridávajú nové funkcie, hlavne pre CAN protokol. Najnovšie update je vždy k stiahnutiu na našich stránkach.

K tejto diagnostike sa tiež vzťahuje špeciálny predĺžená záruka, ktorá činí 36 mesiacov. Vďaka tomuto faktoru sa tak jedná o úplne jedinečný produkt za bezkonkurenčnú cenu.

Poznámka: V balení je zahrnutý diagnostický program TouchScan kompletne v češtine!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ScanTool.net , LLC sa nachádza vo Phoenixe v Arizone, v srdci Silicon Desert. Firma bola založená v apríli roku 2002 s jediným cieľom: vyrobiť cenovo dostupný, avšak sofistikovaný nástroj pre osobné skenovanie.

Dnes sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť kompletný rad čítacích nástrojov pre chytré telefóny a PC, ktoré pokrývajú všetky vozidlá kompatibilné s OBD-II. Vďaka ich otvorenej architektúre sú naše skenovacie nástroje kompatibilné so širokou škálou aplikácií a softvéru, vrátane voľne dostupných a open-source diagnostických programov, ako aj s rôznymi hardvérovými platformami, vrátane zariadení Apple, Android a PC.

Od samého začiatku sme stanovili ako našu prioritu uľahčiť programátorom písania softvéru pre naše zariadenia poskytovaním dokumentácie, zdrojového kódu, technickej podpory a SIMULÁTOROV OBD. Úzko spolupracujeme s mnohými vývojármi softvéru po celom svete, zdieľame nápady a ich spätnú väzbu využívame na zlepšenie našich skenovacích nástrojov.

Zhruba polovica našich predajov je medzinárodných, z veľkej časti vďaka našej sieti predajcov, ktorá sa rozprestiera na piatich kontinentoch – od Európy po Austráliu.