Sada na servis SAC spojok (3 aj 4 otvory) - LUK

Neohodnotené
Značka: LUK

Sada náradia nutná pre profesionálnu demontáž / montáž spojok SAC (Self Adjusting Clutch = Samonastaviteľný spojka) a správne vycentrovanie.

Vhodné pre SAC spojky (s 3 alebo 4 otvory), napr. VW, Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Opel, Renault atď.

Výrobca LUK

! Videoukážka!

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Kód: 10229350
€852,22 –18 % €698,82 €582,35 bez DPH
Sada na servis SAC spojok (3 aj 4 otvory) - LUK
Neohodnotené
Značka: LUK
Sada na servis SAC spojok (3 aj 4 otvory) - LUK
€852,22 –18 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Luk je jedným z popredných svetových dodávateľov autodielov a vďaka svojej kvalite a spoľahlivosti sa teší dôvere výrobcov i mechanikov. Vyrába všetko od skrutiek hlavy po tesnení, od spojkových sád po tlmiče; autodiely Luk sú pre majiteľov vozidiel, ktorí chcú udržiavať, opravovať alebo vylepšovať svoje osobné a dodávkové automobily.

V posledných piatich desaťročiach sa spoločnosť LuK etablovala v rámci skupiny Schaeffler ako technologický líder v oblasti systémov a komponentov pre hnacie ústrojenstvo vozidiel. Všetko sa začalo v roku 1965, kedy spoločnosť vyvinula membránovú pružinovú spojku s vypínacím systémom - ktorá dodnes zostáva prevratnou inováciou a je len jednou z mnohých, ktoré vzišli zo spoločnosti LuK.

Samonastaviteľná spojka je inovácia inžinierov spoločnosti LuK, ktorá mení spojky z opotrebiteľnej súčasti na trvalé riešenie. Spoločnosť LuK to dosiahla v polovici 90. rokov 20. storočia vďaka samonastavovacej spojke (SAC), čo viedlo k predĺženiu životnosti spojky a zvýšeniu komfortu vodiča. Keď sa trecie obloženie spojky s membránovými pružinami opotrebuje, SAC sa sama nastaví a zaistí, že pre vodiča zostane pocit zo spojkového pedála konzistentný. Dôsledkom ideálnejšieho fungovania membránových pružín je dlhšia životnosť spojky.

Motorové diely Luk pomáhajú majiteľom maximalizovať potenciál ich vozidiel tým, že zvyšujú účinnosť, výkon a spoľahlivosť ich motorov, a tiež ostatný sortiment nových autodielov Luk je tej najvyššej kvality. 

LuK Logo

Podobné produkty

Sada prípravkov na samonastaviteľné spojky SAC II - Quatros QS80068A
€170,11
€179,06 (–5 %)

Sada určená pre odbornú montáž a demontáž samonastaviteľných spojok SAC (Self Adjusting Clutch) napr. U VW, AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, OPEL, RENAULT, VOLVO V súčasnej dobe...

Kód: QS80068A
Sada na opravu SAC spojky BGS 8286
€373,26
€455,20 (–18 %)

Pre rýchlu a odbornú demontáž a montáž SAC spojky. Obsahuje 3 a 4 ramenný kríž pre spojky výrobcov: VAG, MB, Opel, Volvo, Renault atď. Napr. v modeloch: Audi A3, A4, A6, A8...

Kód: 8286
Prípravky na samonastaviteľné spojky SAC, pre BMW, VAG, Mercedes, Volvo, Renault - SATRA
€111,66
€139,57 (–20 %)

Sada prípravkov na montáž a demontáž samostaviteľných spojok v plastovom kufri SATRA S-SAC34UPG Určené pre ľahkú a presnú prácu (predovšetkým montáž) so samonastaviteľnými...

Kód: S-SAC34UPG