Solvina PROFI pasta

Neohodnotené
Značka: Solvina

Umývacia pasta Solvina PROFI

Tekutá umývacia pasta so špeciálnym abrazívom a odmasťovacím účinkom. Má vysokú čistiacu schopnosť, vďaka ktorej sa hodí pre autoservisy, dielne, priemyselnej výroby a mnohé ďalšie miesta.


Použitie: Nanesie sa v malom množstve na suché ruky - trením rúk a pôsobením špeciálnych zložiek sa uvoľňujú nečistoty. Ruky sa potom opláchnu teplou vodou.

Určené pre časté použitie.


Hmotnosť: 450 g
Balenie: 1 ks

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 114.00
€3,89 €3,24 bez DPH
Solvina PROFI pasta
Neohodnotené
Značka: Solvina

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša rýdzo česká rodinná spoločnosť Zenit, spol. s ro Vám už 30. rokom pomáha s upratovaním. Vo svojom vlastnom závode v Čáslavi vyrábame prostriedky bytovej chémie, kozmetické prípravky a čističe na profesionálne upratovanie. Medzi najznámejšie značky patria Real, Solvina, Real green, Hit, Lena, Laguna, Riva, Albumy efekt, Real profi.

V našom vývojovom laboratóriu vyvíjame podľa najnovších vedeckých poznatkov prostriedky, ktoré spĺňajú potreby a očakávania zákazníkov a vyhovujú všetkým legislatívnym predpisom. Sme schopní rýchlo reagovať na zmeny požiadaviek na vzhľad a funkčnosť pri zachovaní vysokej kvality a prijateľnej ceny, ktorá je dnes nemenej dôležitá.

Od roku 2003 máme systém riadenia kvality certifikovaný podľa normy ISO 9001, ktorý je každoročne preverovaný spoločnosťou Bureau Veritas pomocou externých kontrolných auditov. V analytickom a mikrobiologickom laboratóriu preverujeme kvalitu výrobkov v každej fáze výrobného procesu.

Solvina

Podobné produkty

SOLVINA ochranný krém na ruky
SOLVINA ochranný krém na ruky
✓ Skladom - ihneď k expedícií (4 ks)
€2,28

Ochranný krém na pokožku Solvina Krém s obsahom vitamínu E a D-pantenolu. Je ideálny na ošetrenie namáhanej pokožky predovšetkým rúk po umytí. Pokožku zvlhčuje a zabraňuje jej...

Kód: 114.05
Solvina ORIGINAL 450g
Solvina ORIGINAL 450g
✓ Skladom - ihneď k expedícií (5 ks)
€5,21

Umývacia pasta Solvina ORIGINAL Oblasti použitia: domácnosti, dielne, autoservisy, stavebníctvo, poľnohospodárstvo, ťažký priemysel a mnoho ďalších. Spôsob použitia: Malý...

Kód: 114.02